Academic Achievers – Class of 2015

Academic Achievers – Class of 2015

News

Academic Achievers – Class of 2015

Academic Achievers – Class of 2015

By

Academic Achievers – Class of 2015

Academic Achievers – Class of 2015

AJ Rivera, Lockport

Alec Seifer, Hamburg

Alex Molik, North Tonawanda

Alex Suchan, Hamburg

Andrew Doricko, Niagara Wheatfield

Andrew Nichols, Medina

Anthony Mosher, Grand Island

Austin Gallagher, Williamsville South

Ben Larson, Jamestown

Bill Lorenz, Clarence

Blake Podger, Frontier

Brandon Day, West Seneca East

Brandon Ruszala, Clarence

Brandon Smiley, Sweet Home

Brandon May, Timon/St. Jude

Brett Pecoraro, Medina

Brian Pacholec, St. Francis

Bryce Carmichael, South Park

Bryce Little, Pioneer

Bryce Stedman, Springville

Chris Woodard, North Tonawanda

Connor Allen, East Aurora/ Holland

Coyote Sokolski, Iroquois

Dache Jones, St. Francis

Dakym Davis, Hutch Tech

Damien Jackson, Jamestown

Dan Thompson, Williamsville North

David Ditullio, Lockport

David Ditullo, Lockport

Davis O’Dell, Panama

Dean Thompson, Williamsville North

Devon Clark, Gowanda

Dominic Ball, Lockport

Dominik Ball, Lockport

Duke Hwang, Williamsville North

Dylan Sekuturski, Depew

Elliot Pater, Lancaster

Eric Graham, Maryvale

Eric Neace, Medina

Ethan Carrow, Nichols

Francisco Guzman, St. Francis

Francisco, Guzman, St. Francis

Gavin Caulfield, Timon/St. Jude

George Attea, Williamsville North

George Attea, Williamsville North

Greg Delahoy, Panama

Jack Hayes, St. Francis

Jack Moser, Williamsville East

Jack Moser, Williamsville East

Jake Ames, Williamsville North

Jake Ames, Williamsville North

Jake Penhollow, Falconer/CV

Jake Huber, Williamsville South

Jake Lewis, Silver Creek/Forestville

James MacFarlane, Lockport

Jamal Johnson, St. Francis

Jeff Tobolski, Lancaster

Jeremy Mixon, Niagara Wheatfield

Joe Degrood, Hamburg

Joe Mistretta, Jamestown

Joe Mistretta, Jamestown

John Becht, Williamsville North

Jon McCarthy, Gowanda

Jordan Ragland, Williamsville South

Jordan Young, Gowanda

Josh Wilt, Newfane

Ken Williams, Nichols

Kevin Leavell Jr., Frontier

Kevin Torrillo, Sweet Home

Kris Kroom, Cardinal O’Hara

Kyle Murphy, Sweet Home

Kyle Schultz, Springville

Lucas Haljick, Silver Creek/Forestville

Malik Thomas Ferguson, Hutch Tech

Mathias Williams, Nichols

Matt Nazzaro, Jamestown

Matt Rymarczyk, Kenmore East

Michael Meyer, St. Joes

Michael Spagna, Cardinal O’Hara

Mike Coatsworth, East Aurora/ Holland

Mitch Gomolka, Hamburg

MJ Morris, Amherst

Nick Ames, Williamsville North

Nick Audino, Clarence

Nick Molnak, Williamsville East

Nick Perrine, Depew

Nick Potter, East Aurora

Nick Stachowski, St. Francis

Nick Stachowski, St. Francis

Nick, Weikle, St. Francis

Pat Faracca, Williamsville East

Pat Faracca, Williamsville East

Pat O’Brien, Springville

Paul Brinkel, Frontier

Paul Strawbich, Frontier

Paul Strawbrich Jr, Frontier

Robert Wilson, Cheektowaga

Roman Greco, Allegany-Limestone

Scott Pinto, Clarence

Stephen Carlson, Jamestown

Steve Folen, Nichols

Steve Glinski, Nichols

TJ Morgan, Grand Island

Tom Coyne, Hamburg

Tosh Johnson, Hamburg

Trevor Bentley, Medina

Tyler Benderson, Grand Island

Tyler Fraass, Lockport

Tyler Hall, East Aurora/ Holland

Tyler Lis, Lancaster

Will Reczek, Hamburg

Wyatt Jackson, Panama

Zach Emer, Iroquois

Zack Panebianco, Jamestown

Zak Gezki, Cheektowaga

Zak Kelly, Williamsville North

Austin Bratek, Starpoint

Mike Chase, Starpoint

Courtesy Dick Gallagher 2014 Preseason

Latest

More USA TODAY High School Sports