Coaches association releases academic all-state track and field honorees

Coaches association releases academic all-state track and field honorees

News

Coaches association releases academic all-state track and field honorees

By

Ohio Association of Track and Cross Country Coaches

Ohio Association of Track and Cross Country Coaches

The Ohio Association of Track and Cross Country Coaches recently released its 2015 academic all-state track and field award winners. Each honoree was a state tournament qualifier and/or participant with a cumulative GPA of 3.5 or higher on a 4.0 scale. Freshmen were not eligible.

Congrats to the Northeast Ohio honorees, who are listed below.

Division I – Girls

Ashland

Junior Cirrus Robinson – 3.810 GPA, High Jump (7th place)

Senior Cassie Schuster – 4.000 GPA, 800 M Run

Bay

Junior Olivia Bechtel – 3.843 GPA, 400 M Dash (4th place), 200 M Dash, Long Jump

Brecksville-Broadview Heights

Senior Rachel Kotchman – 3.958 GPA, 800 M Run (6th place)

Junior Sarah O’Keafor – 3.964 GPA, Shot Put (6th place)

Brunswick

Sophomore Rebecca Craddock – 3.978 GPA, 4X800 M Relay (8th place), 1600 M Run

Junior Bailey Lack – 3.562 GPA, 100 M Dash, 4X100 M Relay (7th place), 200 M Dash,

4X400 M Relay (8th place)

Senior Gabby Maslowski – 3.610 GPA, 100 M Hurdles, 4X100 M Relay (7th place), 300 M Hurdles, 4X400 M Relay (8th place)

Junior Vanessa Pasadyn – 3.936 GPA, 4X800 M Relay (8th place), 3200 M Run

Sophomore Camryn Scott – 3.642 GPA, 4X800 M Relay (8th place), 4×400 M Relay (8th place)

Canton GlenOak

Senior Hannah Thompson – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Sophomore Grace Werren – 4.000 GPA, 4X800 M Relay, 4X400 M Relay

Sophomore Hannah Werren – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Chardon

Junior Rachel Banks – 4.000 GPA, 4X800 M Relay, 800 M Run (1st place)

Sophomore Mikaylie Park – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Senior Samantha Stansbury – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Cleveland St. Joseph Academy

Junior Monica Hahn – 3.913 GPA, 4X200 M Relay, 4X100 M Relay, 300 M Hurdles

Findlay

Senior Emily Stahl – 4.000 GPA, 3200 M Run

Holland Springfield

Junior Abby Helminiak – 3.500 GPA, Pole Vault (4th place)

Macedonia Nordonia

Junior Rachel Coghill – 4.000 GPA, Pole Vault

Senior Jenna Dasher – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (5th place)

Senior Heather Ross – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (5th place)

Junior Paige Svendsen – 3.817 GPA, 4X400 M Relay (5th place)

Mansfield Senior

Sophomore Alaysia Grose – 3.545 GPA, 4X100, M Relay (8th place)

Massillon Washington

Senior Malia Turley – 3.600 GPA, 4X100 M Relay

Mayfield

Junior Gianna Dipippo – 3.503 GPA, Shot Put

Medina

Alyssa Acevedo – 3.770 GPA, 100 M Hurdles, Long Jump (7th place)

Morgan Wickey – 4.000 GPA, Long Jump

Mentor

Sophomore Emma Lane – 3.930 GPA, 4X200 M Relay, 4X400 M Relay (4th place)

Sophomore Sam Meyer 3.830 GPA, 4X400 M Relay (4th place)

Senior Cassie Rozic – 3.700 GPA, 4X200 M Relay, 4X400 M Relay (4th place)

Junior Cassidy Voasc – 3.890 GPA, 4X200 M Relay

North Royalton

Senior Kristen Denk – 3.960 GPA, Pole Vault (1st place)

Oregon Clay

Junior Haley Hess – 3.886 GPA, 1600 M Run (7th place)

Grace Winckowski – 3.880 GPA, 100 M Hurdles (8th place), 300 M Hurldes (1st place)

Rocky River

Sophomore Laura DeViro – 3.660 GPA, 800 M Run

Rocky River Magnificat

Sophomore Bridget Bodnar – 3.850 GPA, 4X800 M Relay

Junior Annie Harter – 3.894 GPA, 4X400 M Relay

Junior Lily Kramer – 3.897 GPA, 4X800 M Relay, 4X400 M Relay

Senior Avery Pacella – 3.764 GPA, 4X400 M Relay

Shaker Heights

Sophomore Annemie Reimers – 3.700 GPA, 3200 M Run

Solon

Junior Louiza Wise – 3.840 GPA, 3200 M Run (4th place)

Stow-Munroe Falls

Senior Tiffany Price – 3.628 GPA, 300 M Hurdles

Twinsburg

Sophomore Chelsi Billingsley – 3.900 GPA, 4X200 M Relay

Junior Brianna Samborn – 4.000 GPA, 4X200 M Relay (5th place), 4X100 M Relay (2nd place)

Willoughby South

Junior Mischa Sellers – 3.800 GPA, 200 M Dash (8th place)

Wooster

Senior Stephanie Walton – 3.740 GPA, Long Jump

Division I – Boys

Akron Firestone

Senior Harley Moyer – 3.732 GPA, 3200 M Run

Ashland

Senior Leif McFrederick – 4.000 GPA, 3200 M Run (6th place)

Austintown Fitch

Senior Garren Gibson – 3.600 GPA, 4X400 M Relay

Senior Darrin Hall – 3.711 GPA, 4X200 M Relay (7th), 4X400 M Relay

Junior Carlos Herriot – 3.500 GPA, High Jump

Junior Logan Kusky – 4.000 GPA, Discus

Senior Dylan Latone – 3.671 GPA, Pole Vault (4th place)

Senior Savon McWreath – 3.628 GPA, 4X200 M Relay (7th place)

Canton GlenOak

Junior Gage Feola – 3.524 GPA, 4X400 M Relay

Junior Paul Murray – 3.534 GPA, 4X400 M Relay

Junior Alex Nupp – 4.000 GPA, 4X400 M Relay

Cleveland St. Ignatius

Junior Mike Huber – 3.670 GPA, 4X800 M Relay (2nd place)

Junior Colin Kruchan – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (2nd place)

Junior James Norton – 3.900 GPA, 100 M Dash (4th place)

Junior Tom Sullivan – 3.900 GPA, 4X800 M Relay (2nd place), 1600 M Run (7th place)

Copley

Junior Jared Davis – 4.000 GPA, 110 M Hurdles, 4X200 M Relay, 4X100 M Relay, 300 M Hurdles (7th)

Cuyahoga Falls Walsh Jesuit

Senior Connor Murphy – 3.888 GPA, 4X800 M Relay (6th place), 800 M Run, 4X400 M Relay

Senior Simon Padanilam – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (6th place), 4X400 M Relay

Senior Kyle Pawuk – 3.850 GPA, 4X400 Relay

Senior Alexander Reimund – 3.526 GPA, 4X800 M Relay (6th place)

Senior Jake Sinopoli – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (6th place), 4X400 M Relay

Dover

Senior Conner Limbaugh – 3.895 GPA, 800 M Run (5th place)

Findlay

Senior Rasheed Ajala – 3.899 GPA, 4X100 M Relay

Junior Isaiah Gaines – 4.000 GPA, 800 M Run

Junior Jordan Jones – 4.000 GPA, 4X100 M Relay

Lakewood

Junior James Toner – 4.000 GPA, Pole Vault (8th place)

Macedonia Nordonia

Senior Dylan Mabin – 3.696 GPA, 4X200 M Relay (8th place)

Medina

Senior Kyle Scherer – 3.600 GPA, 4X200 M Relay (6th place)

Mentor

Senior Reggie Browley – 3.900 GPA, Shot Put (4th)

Norwalk

Junior Gregg Berry – 3.750 GPA, 4X800 M Relay

Senior Luke Landis 3.962 GPA, 4X800 M Relay, 3200 M Run (2nd place)

Senior Elliot Rhodes – 3.897 GPA, Shot Put

Rocky River

Sophomore Tim McDonough – 3.820 GPA, 4X400 M Relay

Sandusky

Junior Davion Fisher – 3.689 GPA, Long Jump

Senior Korey Harper – 3.930 GPA, Long Jump

Wooster

Sophomore Christopher Cannon – 3.590 GPA, 4X800 M Relay

Senior Kevin White – 3.966 GPA, 4X800 M Relay, 800 M Run (4th place)

Division II – Girls

Akron St. Vincent-St. Mary

Senior Grace Davis – 3.500 GPA, 4X800 M Relay (5th place)

Senior Imani Davis – 4.000 GPA, 400 M Dash (3rd place), 4X400 M Relay (1st place)

Senior Cynthia Haas – 3.961 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Junior Rachel Iaocofano – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (5th place)

Sophomore Payton Pooler – 3.780 GPA, 4X200 M Dash (6th place), 4X400 M Relay (1st place)

Byesville Meadowbrook

Junior Sydney Black – 3.500 GPA, 4X200 M Relay

Senior Paige McKirahan – 3.840 GPA, 4X200 M Relay

Carrollton

Junior Kady Davis – 4.000 GPA, 4X800 M Relay, 800 M Run (7th place)

Sophomore Maddie Dunlap – 3.500 GPA, 4X800 M Relay, 3200 M Run

Senior Abbey Wilson – 3.670 GPA, Shot Put, Discus (5th place)

Chagrin Falls

Junior Natane Deruytter – 3.651 GPA, 4X800 M Relay (4th place), 3200 M Run

Senior Allie Dustin – 3.520 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Sophomore Hailey Lowe – 3.696 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Chardon Notre Dame-Cathedral Latin

Junior Nicole DiFranco – 3.511 GPA, 4X200 M Relay

Junior Kendall Miller – 3.735 GPA, 4X200 M Relay, 4X400 M Relay

Senior Erin Stewart – 3.828 GPA, 4X200 M Relay, 400 M Dash, 4X400 M Relay

Cuyahoga Valley Christian Academy

Senior Sammy Bockoven – 3.980 GPA, 4X800 M Relay, 1600 M Run, 800 M Run, 4X400 M Relay

Sophomore Lydia Carroscia – 3.660 GPA, 4X400 M Relay

Senior Whitney Gibbons – 3.680 GPA, Pole Vault

Sophomore Sarah Holzman – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Sophomore Jaya Wilson – 3.570 GPA, 4X800 M Relay, 4X400 M Relay

East Liverpool

Sophomore Lindsay Baker – 3.857 GPA, Discus

Garrettsville Garfield

Sophomore Lauren Jones – 4.000 GPA, Discus, Shot Put (1st place)

Girard

Junior Savannah Teter – 3.531 GPA, Long Jump

Senior Caitlyn Trebella – 3.781 GPA, Pole Vault

Kirtland

Junior Katie Straus – 3.958 GPA, 100 M Hurdles (6th place), 300 M Hurdles

LaGrange Keystone

Junior Beth Plas – 3.897 GPA, 100 M Dash

Junior Shannon Wargo – 3.583 GPA, 1600 M Run (7th place)

Lexington

Junior Dominique Clairmonte – 3.600 GPA, 4X800 M Relay (2nd place), 1600 M Run (1st place), 3200 M Run (1st place)

Sophomore MacKenna Curtis-Collins – 3.900 GPA, 4X800 M Relay (2nd place), 3200 M Run

Junior Abby Miller – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (2nd place)

Sophomore Whitney Wendling – 4.000 GPA, (2nd place)

Magnolia Sandy Valley

Junior Andra Lehotay – 4.000 GPA, 800 M Run (1st place)

Mansfield Ontario

Sophomore Rachel Miller – 3.823 GPA, 400 M Run (8th place)

New Concord John Glenn

Sophomore Brooke Fatheree – 3.728 GPA, 4X400 M Relay

Newton Falls

Sophomore Kayla Barreca – 3.810 GPA, Discus (6th place)

Senior Tia Harris – 3.943 GPA, Shot Put (6th place)

Padua Franciscan

Senior Amanda Jancewicz – 4.000 GPA, 800 M Run (6th place)

Peninsula Woodridge

Sophomore Nicole Fleming – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Sophomore Katie Kearns – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Sophomore Clare Willett – 4.000 GPA, 4X800 M Relay

Pepper Pike Orange

Sophomore Isabelle Schlachter – 4.000 GPA, Pole Vault

Senior Clare Ubersax – 4.000 GPA, 1600 M Run, 3200 M Run (4th place)

Poland Seminary

Senior Nicolette Kreatsoulas – 3.690 GPA, Discus (2nd place)

Rocky River Lutheran West

Senior Johanna Ragland – 3.689 GPA, Shot Put, Discus

Shaker Heights Hathaway Brown

Junior Sophie Richards – 3.981 GPA, 100 M Hurdles (8th place), 300 M Hurdles (5th place)

Uhrichsville Claymont

Senior Hana Mehok – 3.556 GPA, Shot Put

Vermillion

Junior Annie Rossi – 3.527 GPA, 100 M Hurdles, 300 M Hurdles

Wooster Triway

Senior Jen Muhlenkamp – 3.968 GPA, 1600 M Run (6th place)

Youngstown Ursuline

Senior Alexandra Carnathan – 3.900 GPA, 100 M Dash (7th place)

Division II – Boys

Akron St. Vincent-St. Mary

Senior Nick Campbell – 3.640 GPA, 4X800 M Relay (1st place)

Junior Brian Heller – 3.500 GPA, 4X800 M Relay (1st place)

Senior Bryce Patrick – 3.640 GPA, 4X800 M Relay (1st place)

Alliance Marlington

Sophomore Lane Knoch – 3.650 GPA, 110 Hurdles (8th place)

Ashtabula Edgewood

Sophomore Tyler Pew – 4.000 GPA, Pole Vault

Bay

Senior Matt Orr – 3.807 GPA, 800 M Run

Beloit West Branch

Junior Matt Heffinger – 4.000 GPA, 4X400 M Relay

Senior Josiah Ross – 3.500 GPA, 4X400 M Relay

Canton Central Catholic

Junior John Colangelo – 4.000 GPA, 100 M Dash (2nd place)

Carrollton

Senior Zade Deitz – 3.800 GPA, 4X100 M Relay, 4X400 M Relay

Senior Avery Wilson – 3.600 GPA, 4X100 M Relay, 4×400 M Relay

Chagrin Falls

Senior Peter Girouard – 3.995 GPA, 4X400 M Relay

Junior Collin Morell – 3.529 GPA, 4X400 M Relay

Senior Eric Sampsel – 3.570 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Senior Blake Wynveen – 3.880 GPA, 4X800 M Relay (4th place), 4X400 M Relay

Creston Norwayne

Senior Kollin Moore – 3.800 GPA, 4X200 M Relay (7th place)

Cuyahoga Valley Christian Academy

Senior Brandon Harris – 3.516 GPA, 100 M Dash (3rd place)

East Palestine

Senior Nick Monteleone – 3.508 GPA, Long Jump

Hanoverton United

Senior Lucas Cooper – 3.540 GPA, Shot Put (7th place), Discus

Senior Riley Fillman – 3.840 GPA, Long Jump (2nd place), 300 M Hurdles (3rd place)

Hunting Valley University School

Senior Ryder Bell – 3.870 GPA, 400 M Dash, Long Jump (6th place), High Jump

Senior Ryan Onders – 3.680 GPA, 4X800 M Relay (6th place)

Lexington

Junior Bailey Stach – 3.804 GPA, 4X800 M Relay

Junior Nick Stricklen – 4.000 GPA, 4X800 M Relay, 3200 M Run (6th place)

Mansfield Ontario

Senior Brett Cortelletti – 3.532 GPA, 3200 M Run (8th place)

Senior Bronson Knull – 3.703 GPA, Shot Put (5th place)

Massillon Tuslaw

Senior Jon Reese – 3.979 GPA, Pole Vault

Mentor Lake Catholic

Sophomore Matt Bull – 3.600 GPA, 4X800 M Relay (2rd place)

Sophomore Connor Duricky – 3.750 GPA, 4X200 M Relay (6th place)

Sophomore Jacob Keatins – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (2nd place)

Senior Matt Ludwig – 4.000 GPA, 300 M Hurdles (5th place), 200 M Dash (8th place), 4X400 M Relay (1st place), Pole Vault (2nd place)

Senior Bruce O’Toole – 3.700 GPA, 4X800 M Relay (2nd place), 4X200 M Relay (6th place), 400 M Dash, 4X100 M Relay (1st place)

Senior Connor Robinson – 3.500 GPA, 4X200 M Relay (6th place), 4X400 M Relay (1st place)

Milan Edison

Sophomore Nick Hrivvnak – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (7th place)

Junior Clay Goodwin – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (7th place)

Senior Lucas Wallace – 3.560 GPA, 4X800 M Relay (7th place)

Minerva

Senior Duncan Freeland – 3.874 GPA, 4X800 M Relay

Senior Shem Hass – 3.553 GPA, 4X800 M Relay

Mogadore Field

Junior Clark Bookman – 3.890 GPA, 3200 M Relay

John Glenn

Sophomore Louie Reicher – 3.644 GPA, Discus

Padua Franciscan

Senior Nick Medaglia – 3.596 GPA, 4X100 M Relay (3rd place)

Senior Edward Szmiegelski – 3.887 GPA, 4X100 M Relay (3rd place)

Peninsula Woodridge

Sophomore Jacob Mally – 3.623 GPA, 110 M Hurdles

Poland Seminary

Junior Matt Holsinger – 3.610 GPA, 4X200 M Relay (8th place), 4X100 M Relay (3rd place), 4X400 M Relay

Junior Dylan Garver – 3.820 GPA, 4X200 M Relay (8th place), 4X400 M Relay

Senior Brian Partika – 3.620 GPA, 4X100 M Relay (3rd place)

Junior Doug Rutana – 3.620 GPA, 110 M Hurdles, 300 M Hurdles (8th place), 4X400 M Relay

West Salem Northwestern

Junior Isaac Sadzewicz – 3.655 GPA, Pole Vault (6th place)

Youngstown Cardinal Mooney

Senior Dante Penza – 3.750 GPA, Discus (5th place), Shot Put (4th place)

Division III – Girls

Burton Berkshire

Senior Christin Dormack – 3.904 GPA, 4X800 M Relay (6th place), 800 M Dash, 4X400 M Relay

Sophomore Kylie Scott – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (6th place), 4X400 M Relay

Canton Central Catholic

Junior Holly Miller – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (4th place), 3200 M Run (5th place)

Senior Sarah Paul – 3.900 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Junior Rachel Reolfi – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (4th place), 1600 M Run (4th place)

Sophomore Megan Soehnlen – 4.000 GPA, 4X800 M Relay (4th place)

Creston Norwayne

Sophomore Kaitlyn Grimes – 3.800 GPA, 100 M Hurdles

Junior Kirsten Hilty – 3.778 GPA, 4X200 M Relay (6th place)

Sophomore Kasey Keith – 3.879 GPA, Shot Put

Dalton

Junior Kirsten Geiser – 3.679 GPA, 4X100 M Relay

Sophomore Lora Knopp – 3.867 GPA, 4X100 M Relay

Junior Madeline Zaleski – 4.000 GPA, 4X100 M Relay

Gates Mills Gilmour Academy

Junior Kelly Davis – 4.000 GPA, 4X400 M Relay (7th place)

Senior Caitlin Whetstone – 3.691 GPA, 4X800 M Relay (3rd place), 4X400 M Relay (7th place)

Kinsman Badger

Junior April Larrison – 4.000 GPA, 300 M Hurdles

Loudonville

Senior Rileigh Stake – 3.631 GPA, High Jump (7th place)

Louisville St. Thomas

Senior Tara Criswell – 3.880 GPA, Long Jump

Senior Aubrey Dempsey – 3.620 GPA, 4X100 M Relay (1st place)

Senior Megan Hoffman – 3.740 GPA, 4X100 M Relay (1st place), 4X100 M Relay (1st place), Pole Vault (4th place)

Junior Emma Pusateri – 3.800 GPA, 4X400 M Relay (1st place)

Sophomore Kacee Soehnlen – 3.600 GPA, 4X800 M Relay (1st place), 4X200 M Relay (1st place), 4X400 M Relay (4th place)

Sophomore Kalee Soehnlen – 3.610 GPA, 4X800 M Relay (1st place), 4X200 M Relay (1st place), 800 M Run (1st place), 4X400 M Relay (4th place)

Junior Athena Welsh – 3.930 GPA, 4X800 M Relay (1st place), 1600 M Run (1st place), 3200 M Run (2nd place)

Malvern

Junior Sara Loomis – 3.545 GPA, Long Jump

Oberlin

Junior Jillian Doane – 4.000 GPA, 300 M Hurdles

Rittman

Senior Anne Berry – 3.901 GPA, 4X100 M Relay

Senior Rebecca Gasser – 3.664 GPA, 4X100 M Relay

Junior Maddy McDermott – 3.825 GPA, 100 M Hurdles (1st place), 4X100 M Relay, 300 M Hurdles (1st place)

Sugarcreek Garaway

Senior Katie Walter – 3.827 GPA, Shot Put (7th place)

Junior Rachel Wentworth – 4.000 GPA, 3200 M Run (3rd place)

Smithville

Senior Maggie Poorman – 4.000 GPA, 400 M Dash (4th place), 200 M Dash (3rd)

Willoughby Cornerstone Christian Academy

Junior Ashley West – 4.000 GPA, 400 M Dash

Wheelchair Division

East Canton

Junior Rebecca Haley – 3.515 GPA, 100 M Dash (6th, 400 M Dash (4th place), 800 M Wheel (4th place), Shot Put (4th place)

Division III – Boys

Ashland Crestview

Senior Nick Hout – 3.520 GPA, 300 M Hurdles

Junior Ben Olewiler 3.840 GPA, High Jump (2nd place)

Canfield South Range

Senior Bryce Allen – 3.939 GPA, 4X100 M Relay

Senior Tanner Greene – 3.924 GPA, 4X100 M Relay

Gates Mills Gilmour Academy

Senior Alex Clapacs – 3.847 GPA, 4X800 M Relay (1st place), 1600 M Run, 800 M Run (1st place), 4X400 M Relay (3rd place)

Senior Ishmael Hargrove – 3.550 GPA, 4X200 M Relay (6th place), 400 M Dash, 4X400 M Relay (3rd place)

Junior Brandon Phillips – 3.700 GPA, 4X800 M Relay (1st place), 4X200 M Relay (6th place), 800 M Run, 4X400 M Relay (3rd place)

Senior Matt Ray – 3.742 GPA, 4X200 M Relay

Junior Alex Ulatowski – 3.558 GPA, 4X800 M Relay (1st place)

Louisville St. Thomas Aquinas

Sophomore Jacob Caniford – 3.900 GPA, 3200 M Run (4th place)

Junior Daniel Soehnlen – 3.910 GPA, Pole Vault

New Philadelphia Tuscarawas Central Catholic

Junior Jay O’Donnell – 3.950 GPA, 4X800 M Relay (3rd place)

Junior Adam Price – 3.960 GPA, 4X800 M Relay (3rd place)

Senior Danny Price – 3.980 GPA, 4X800 M Relay (3rd place)

Norwalk St. Paul

Junior Wes Fritz – 3.638 GPA, High Jump

Rocky River Lutheran West

Senior Peter Koza – 3.733 GPA, 4X200 M Relay, 400 M Dash, 200 M Dash, 4X400 M Relay

Junior Nicholas Knudsen – 3.970 GPA, 4X200 M Relay, 4X400 M Relay

Sophomore Hunter Ross – 3.850 GPA, 4X200 M Relay, 4X400 M Relay

Vienna Mathews

Senior Wyatt Ford – 3.980 GPA, Long Jump

West Liberty Salem

Sophomore Joey Adams – 3.640 GPA, 3200 M Run

For more Northeast Ohio high school sports news, scores, photos and videos, visit USATodayhss.com/Cleveland.

“Like” USATODAYhss.com/Cleveland on Facebook

Follow USATODAYhss.com/Cleveland on Twitter (@Cle_HSSports)

Latest

More USA TODAY High School Sports